Kontakt

Premier Clinic

Jungmannova 26/15

Praha 1

Tel.: +420 273 136 126
E-mail: info@premier-clinic.cz

Nabídka práce

Zdravotní sestry pro prémiovou kliniku Premier clinic

Rozšiřujeme se, a proto přijmeme do našeho příjemného kolektivu další schopné zdravotní sestry.

Díky mnohaletým zkušenostem a širokému spektru provozovaných oborů, můžeme nabídnout klientovi takové léčebné postupy, které jsou pro něj opravdu nejlepší, a tak mu skutečně pomoci, ať už se zdravotními obtížemi či se zvýšením sebevědomí, které vede ke zlepšení psychiky, díky odstranění komplexu estetického charakteru.

A co říkají zdravotní sestry o práci u nás? "Je krásné pomoci našim klientům nalézt ztracené sebevědomí, dělat je šťastnější a celkově tak zkvalitňovat jejich život."

Už nyní víte, že

  • je pro Vás kvalita a preciznost odvedené práce důležitá?
  • těší Vás, pokud můžete klientovi skutečně pomoci?
  • přejete si, aby byla práce současně Vaším koníčkem?
  • jste ráda za svůj výkon náležitě oceněna?
  • chcete pracovat na moderním a špičkově vybaveném pracovišti?

Pokud ANO, jste to právě Vy, koho hledáme!

V čem může spočívat náplň Vašeho pracovního dne:

  • asistence lékařům u výkonů (estetická dermatologie, plastická chirurgie, gynekologie, preventivní medicína)
  • obsluha lékařských přístrojů, na které bychom Vás zaškolili (lasery, mikrojehličková radiofrekvence, rázová vlna atd.)
  • doplňkové služby
  • pro výjimečně schopné - kariérní postup: pomoc při zajištění chodu kliniky a vedení kolektivu

Požadavky:

  • vzdělání v oboru všeobecná sestra
  • práce na plný pracovní úvazek

U nás budete důležitým článkem týmu, protože i na Vás bude záležet výsledek ošetření a klientova celková spokojenost. Snahu, píli a stabilitu vždy náležitě oceňujeme! Nabízíme do budoucna i možnost kariérního postupu.

Vidíte se na této pozici? Pak nám zašlete na email: kolarova@premier-clinic.cz Váš životopis s fotografií, datum možného nástupu a motivační dopis.

www.premier-clinic.cz

www.epilace-laserem.cz

www.mikrojehlickova-radiofrekvence.cz

www.odstraneni-tetovani-laserem.cz